background

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

2017 yılında İzmir’de kurulan Ayaz Metal Demir Çelik, yüksek kalite anlayışı ile endüstriyel yapılar, çelik arakat, çelik köprü, çelik çatı, çelik platformlar, çelik merdiven, kaynaklı ve civatalı olarak, imalatlarını  ve montajlarını  yurtiçi ve yurtdışında başarıyla tamamladığı önemli projelerle sektöre adını yazdırmıştır. Her türlü çelik konstrüksiyon işleri, proje hazırlama ve uygulama, plazma kesim, lazer kesim, testere kesim, gaz altı kaynak, epoksi boyama, trapez üzeri stud çivisi uygulama, gibi hizmetlerle müşteri memnuniyeti odaklı çözümleri, 1000 metrekare açık 1000 metrekare kapalı tesisimizde sunmaktayız. Şirketimiz, aldığı ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO:45001, EN ISO 1090-2 ve EN ISO 3834-2 belgelerle üretimlerini uluslararası standartlara taşımıştır.

Menemen Yaya Üst Geçit Köprüsü, Alsancak Şehitler Anıtı, Karşıyaka Anıtı  başarıyla tamamladığımız projelerimizden bazıları olmakla beraber 2018 yılından beri Vestel Beyaz Eşya Fabrikasında tamamladığımız ve yürütmekte olduğumuz çeşitli çelik imalat ve montaj işlerimiz mevcuttur.

Şirketimiz kuruluşundan itibaren ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirdiği yatırım ve modernizasyon çalışmalarıyla, müşterilere güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.